13-11-13

Nieuwsbrief November 2013

Nieuwsbrief jeugdwerking

Bent Merkschoenen Waregem

 

Nieuwsbrief november 2013

Beste basketvrienden,

Ietwat later dan gewoonlijk, maar hierbij alsnog de nieuwsbrief voor november.

Dit komt doordat tijdens de afgelopen weken de herindeling en kalender voor de landelijke reeksen

werd afgerond.

Onze landelijke juniors en kadetten sloten hun eerste ronde ongeslagen af op de eerste plaats

ondanks een paar stevige tegenstanders.

De landelijke miniemen stormden met ongeziene overmacht door hun reeks en eindigden

logischerwijze ook zonder verliespunt op de eerste plaats.

Dit betekent meteen dat voor die ploegen de uitdaging in de tweede ronde heel wat groter wordt,

want ze worden in de sterkere reeks ingedeeld.

Onze landelijke pupillen behaalden een meer dan verdienstelijke derde plaats in de eerste ronde, en

krijgen in de tweede ronde de kans hun progressie te bevestigen.

Het geplande competitieprogramma ziet er in november als volgt uit:

 

2e nat heren 1202072 16/11/2013 20:00 Bent Schoenen Waregem - A Belfius Mons-Hainaut -

2e nat heren 1202088 24/11/2013 17:00 Haantjes Oudenaarde - A Bent Schoenen Waregem - A

2e nat heren 1202092 30/11/2013 20:00 Bent Schoenen Waregem - A Turuka '90 Willebroek - A

 

U21 Land 13144052 20/11/2013 19:15 Bent Schoenen Waregem BBC Falco Gent

U21 Land 13144041 23/11/2013 10:45 BBC Schelle - A Bent Schoenen Waregem

 

U18 Land 13250052 16/11/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A Gembo Borgerhout - A

U18 Land 13250041 24/11/2013 13:15 Bavi Vilvoorde - A Bent Schoenen Waregem - A

U18 Land 13250022 30/11/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A BBC T&T Turnhout - A

 

U16 Land 13360052 17/11/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - A BBC Latem-De Pinte - A

U16 Land 13360041 24/11/2013 16:30 BBC Jeugd Gentson - A Bent Schoenen Waregem - A

U16 Land 13360022 30/11/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A Leuven Bears - A

 

U14 Land 13464072 16/11/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A Gembo Borgerhout - A

U14 Land 13464082 23/11/2013 11:00 Melco Ieper - A Bent Schoenen Waregem - A

U14 Land 13464092 30/11/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A Port of Antwerp Giants - A

 

1e Prov H 61101072 16/11/2013 17:00 Bent Schoenen Waregem - B de West-Hoek Zwevezele - A

1e Prov H 61101083 24/11/2013 17:00 BBC Koksijde - A Bent Schoenen Waregem - B

1e Prov H 61101092 30/11/2013 17:00 Bent Schoenen Waregem - B Basket Alumes Moorsele - A

 

U18 A Wvl 63220072 16/11/2013 11:00 Bent Schoenen Waregem - B Racing Brugge - B

U18 A Wvl 63220083 24/11/2013 14:00 K.Kortrijk Sport - B Bent Schoenen Waregem - B

 

U16 A Wvl 63322072 16/11/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - B BBC Koksijde

U16 A Wvl 63322083 24/11/2013 12:00 K.Kortrijk Sport - B Bent Schoenen Waregem - B

U16 A Wvl 63322092 30/11/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - B BC Knokke-Heist - A

 

U14 A Wvl 66428072 16/11/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - B KB Lofteam Avelgem

U14 A Wvl 66428081 23/11/2013 12:45 B.B. Zwevegem Deerlijk - A Bent Schoenen Waregem - B

U14 A Wvl 66428092 30/11/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - B BBC Spie Izegem - A

 

U12 A Wvl 66532072 16/11/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - A BC Knokke-Heist

U12 A Wvl 66532081 24/11/2013 11:00 BC Telenet Oostende - A Bent Schoenen Waregem - A

U12 A Wvl 66532092 30/11/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - A Melco Ieper - A

 

U12 F Wvl 66537081 23/11/2013 15:00 B.B. Zwevegem Deerlijk - D Bent Schoenen Waregem - B

U12 F Wvl 66537092 30/11/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - B BBC Gullegem

 

U10 A Wvl 66638072 16/11/2013 11:00 Bent Schoenen Waregem - A Racing Brugge

U10 A Wvl 66638083 23/11/2013 12:00 K.Kortrijk Sport - A Bent Schoenen Waregem - A

U10 A Wvl 66638092 30/11/2013 11:00 Bent Schoenen Waregem - A Kon BC Gistel Oostende - A

 

U10 F Wvl 66643072 16/11/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - C BBC P Heuvelland - B

U10 F Wvl 66643081 23/11/2013 13:00 Jong Basket Wevelgem - C Bent Schoenen Waregem - C

U10 F Wvl 66643092 30/11/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - C Basketteam Kortrijk - B

 

Eventuele veranderingen krijg je via je ploegverantwoordelijke te horen, of kan je vinden op de

diverse websites.

Beker

In de diverse bekers werden de voorbije weken nogal wat wedstrijden afgewerkt, waarna we

volgende ploegen nog in de running hebben:

Beker van Vlaanderen:

U21 land kwartfinale

U18 land achtste finale tegen Tongeren

U16 land kwartfinale

 

Beker van West Vlaanderen:

Two achtste finale tegen Poperinge

U21 achtste finale tegen Holstra Wevelgem

U18 A achtste finale tegen Langemark

U16 A achtste finale tegen Blankenberge

U14 A achtste finale tegen Melco Ieper

U12 A achtste finale tegen Wibac

Nogal wat extra wedstrijden dus voor de verschillende ploegen, die in de komende maanden

afgewerkt worden. Meer info over tegenstanders en datums via de gebruikelijke kanalen.

Nieuwe coach

Sedert kort mogen we met Stijn Tailly een nieuwe coach in de club verwelkomen. Hij neemt de fakkel

over bij onze provinciale U18.

Veel succes en vooral veel plezier !

Sfeertribune

De ingebruikname van de sfeertribune op de thuiswedstrijd van 2 november was een succes, al

kunnen de aanmoedigingen misschien nog iets luider. Meteen een uitdaging voor de volgende

fanionwedstrijd om opnieuw massaal en blauw aanwezig te zijn, want we willen het vanzelfsprekend

niet bij 1 keer houden.

Koekjesverkoop

De verkoop was een groot succes te noemen. Dankzij de inzet van velen mogen we zowat een

verdubbeling noteren ten opzichte van vorig seizoen.

Van harte dank aan allen die hiertoe hebben bijgedragen.

December

Het is nog vroeg maar er zijn toch alvast twee datums te noteren in de decembermaand:

 Vrijdag 20 december: kerstconcert – meer info te vinden op de clubwebsite

 Zondag 29 december: naar jaarlijkse gewoonte bemant onze club weer een chalet aan de

ijspiste in Park Casier. Allen daarheen dus om bij een drankje na te praten over het afgelopen

jaar.

02-11-13

Nieuwsbrief oktober 2013

Nieuwsbrief oktober 2013

Beste basketvrienden,

De eerste competitiemaand zit er op, en sommigen hebben misschien al de neiging eerste of

voorlopige conclusies te maken.

De ene vindt dat hij in een te sterke reeks zit, de andere vindt zijn reeks te zwak.

Sommigen hebben misschien al hun bedenkingen bij trainer of ploegmaats, of zien het zelf al iets

minder zitten.

Allemaal zeer begrijpelijk, en in een ploegsport heb je nu eenmaal met veel factoren te maken.

Voor één zaak ben je echter zelf verantwoordelijk: je eigen niveau, en dit bepaal je zelf door

aanwezigheid, inzet, werklust op iedere training en wedstrijd.

Een betere speler word je nu eenmaal niet op basis van één enkele wedstrijd of een paar trainingen,

maar is het gevolg van een continu proces dat jaren duurt, en vaak met hoogtes en laagtes verloopt.

Eén zaak is zeker: hard werk brengt altijd op, is het niet op korte termijn, dan zeker op de lange

termijn, zolang je maar volhoudt.

Ook binnen de jeugdwerking worden er nogal wat gelegenheden aangeboden om extra te trainen op

specifieke aspecten van je geliefde sport:

 sedert vorige maand zijn de shooting-trainingen voor lage doelen opgestart.

Deze extra trainingen worden gratis aangeboden aan alle U10 en U12 spelers, om er

specifiek op hun shotvaardigheid te werken.

De trainingen gaan elke dinsdag door in de Treffer 16u30 – 17u30, en worden gegeven door

coach Stan Naudts, speler van ons fanion. Alle kandidaten daarheen dus !

 tijdens het halftrimesterverlof gaat het Herstkamp opnieuw door op 28 tot en met 31

oktober, voor alle leeftijden van initiatie tot en met juniors.

Meer informatie vind je op de clubsite en op http://basketkampwaregem.skynetblogs.be/

Eerstdaags worden ook onze verkoopacties voor het najaar opgestart. Meer informatie hierover krijg

je binnenkort van je ploegverantwoordelijke, maar je kan nu al familie en kennissen warm maken

om nieuwjaarswafeltjes of champagne te kopen.

Tenslotte een warme oproep aan alle spelers, ouders en sympathisanten om tijdens de braderie van

de stormestraat (5-6 oktober) een bezoekje te brengen aan het drankstandje van onze club op

zaterdagnamiddag of zondag. Je kunt het vinden rechtover Optiek Jan Vererfven, naast Athena &

Kids. Afspraak daar om eens rustig bij te praten over het basket, of sommigen wat beter te leren

kennen.

 

Kalender oktober

De competitiewedstrijden in oktober zijn op dit moment als volgt ingepland:

Reeks Nummer Datum Tijd Thuisploeg Bezoekers

2e Nat Heren 1202022 5/10/2013 20:00 Bent Schoenen Waregem - A Port of Antwerp Giants - B

2e Nat Heren 1202032 12/10/2013 20:00 Bent Schoenen Waregem - A Gembo Borgerhout - A

2e Nat Heren 1202044 19/10/2013 20:30 St-Niklase Condors - A Bent Schoenen Waregem - A

2e Nat Heren 1202146 25/10/2013 20:45 CEP Fleurus - H Bent Schoenen Waregem - A

 

U21 Land 13108022 5/10/2013 11:00 Bent Schoenen Waregem B.B. Zwevegem Deerlijk - A

U21 Land 13108032 13/10/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem Melco Ieper

U21 Land 13108041 19/10/2013 15:45 BT Holstra Wevelgem Bent Schoenen Waregem

U21 Land 13108061 27/10/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem Digipass OlbakBissegem

 

U18 Land 13217022 6/10/2013 13:00 BC Opwijk - A Bent Schoenen Waregem - A

U18 Land 13217032 12/10/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A Wezenvrienden G'bergen

U18 Land 13217041 20/10/2013 13:00 BBC OlympiaDenderleeuw Bent Schoenen Waregem - A

U18 Land 13217061 26/10/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A BBC Latem-De Pinte - A

 

U16 Land 13324032 12/10/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - A St-Niklase Condors

U16 Land 13324041 20/10/2013 11:45 Sgolba Aalter - A Bent Schoenen Waregem - A

U16 Land 13324061 26/10/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - A Gent Hawks - A

 

U14 Land 13432022 5/10/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A Racing Brugge - A

U14 Land 13432032 12/10/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A BC Telenet Oostende - A

U14 Land 13432041 19/10/2013 13:00 BBC Kangoeroes Boom - A Bent Schoenen Waregem - A

U14 Land 13432061 26/10/2013 15:00 Bent Schoenen Waregem - A Gent Hawks - A

 

1e Prov Heren 61101022 5/10/2013 17:00 Bent Schoenen Waregem - B Basket Sijsele - B

1e Prov Heren 61101032 12/10/2013 17:00 Bent Schoenen Waregem - B Mibac Middelkerke - A

1e Prov Heren 61101044 20/10/2013 16:00 Kon BBC De Panne vzw Bent Schoenen Waregem - B

 

U18 A W-Vl 63220022 5/10/2013 11:00 Bent Schoenen Waregem - B Mibac Middelkerke

U18 A W-Vl 63220032 12/10/2013 11:00 Bent Schoenen Waregem - B Basket Blankenberge

U18 A W-Vl 63220044 19/10/2013 15:00 J. Scaldis Zwevegem Bent Schoenen Waregem - B

 

U16 A W-Vl 63322032 12/10/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - B Digipass OlbakBissegem

U16 A W-Vl 63322044 20/10/2013 11:00 BBC Gullegem - A Bent Schoenen Waregem - B

U16 A W-Vl 63322022 26/10/2013 11:00 Bent Schoenen Waregem - B Basket Sijsele

 

U14 A W-Vl 66428022 5/10/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - B BC Telenet Oostende - B

U14 A W-Vl 66428032 12/10/2013 13:00 Bent Schoenen Waregem - B BBC Wervik

U14 A W-Vl 66428044 19/10/2013 9:00 Kon BC Gistel Oostende - B Bent Schoenen Waregem - B

 

U12 A W-vl 66532022 5/10/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - A Basket Sijsele - A

U12 A W-vl 66532032 12/10/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - A K.Kortrijk Sport - A

U12 A W-vl 66532044 19/10/2013 15:45 KB Oostende Bredene - A Bent Schoenen Waregem - A

 

U12 F W-Vl 66537022 5/10/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - B Wytewa Roeselare - B

U12 F W-Vl 66537032 12/10/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - B K.Kortrijk Sport - B

U12 F W-Vl 66537044 19/10/2013 13:30 Rozenbeka Oostrozebeke Bent Schoenen Waregem - B

 

U10 A W-Vl 66638022 5/10/2013 11:00 Bent Schoenen Waregem - A GB Koekelare - A

U10 A W-Vl 66638032 12/10/2013 11:00 Bent Schoenen Waregem - A KB Oostende Bredene - A

U10 A W-Vl 66638044 19/10/2013 13:30 Kon BBC Oostkamp - A Bent Schoenen Waregem - A

 

U10 F W-Vl 66643022 5/10/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - C Basket Wielsbeke - B

U10 F W-Vl 66643032 12/10/2013 9:00 Bent Schoenen Waregem - C Crack Blue Cats Ieper - B

U10 F W-Vl 66643044 19/10/2013 15:00 BBC Wervik - B Bent Schoenen Waregem - C

Nog niet alle bekermatchen zijn definitief geplaatst maar verdere info hierover krijg je ook door via je

ploegverantwoordelijke.

 

Beker van Vlaanderen 1/16e finale:

U14 9875 1/11/2013 0:00 BBC Jeugd Gentson Bent Schoenen Waregem - A

U16 9916 27/10/2013 14:00 Ekeren BBC - A Bent Schoenen Waregem - A

U18 9976 13/10/2013 15:00 Boortmeerbeek Bulldogs - A Bent Schoenen Waregem - A

U21 10018 1/11/2013 0:00 BBC OlympiaDenderleeuw Bent Schoenen Waregem

 

Beker Van West Vlaanderen 1/16e finale:

U12 10260 27/10/2013 10:00 Basketteam Kortrijk - B Bent Schoenen Waregem - A

U14 10202 27/10/2013 9:00 KB Lofthome Avelgem Bent Schoenen Waregem - A

U14 10197 27/10/2013 0:00 Bent Schoenen Waregem - B BC Telenet Oostende - B

U16 10149 27/10/2013 0:00 Bent Schoenen Waregem - B Basket Wielsbeke

U16 10151 27/10/2013 0:00 Bent Schoenen Waregem - A Kon BBC Oostkamp - A

U18 10111 27/10/2013 0:00 Bent Schoenen Waregem - A Jong Basket Wevelgem

Two 10456 27/10/2013 16:00 B.B. Zwevegem Deerlijk - D Bent Schoenen Waregem - B